Дніпровська гімназія № 73 ДМР

 




День пам'яті Чорнобильської катастрофи

26.04.2024
Тематичні години

У 2-Б класі (класний керівник Масійко Т.М.) пройшла тематична виховна година до річниці Чорнобильської катастрофи 26 квітня 1986 рік та її наслідки для України. Метою було ознайомити учнів з екологічною катастрофою, яка сталася на території України в 1986 році; навчати учнів уболівати за минуле своєї держави; формувати загальнорозвинену людину, що буде протистояти руйнуванню навколишнього світу; виховувати почуття сприймання чужого болю як свого, повагу до людей, які віддали своє життя в ім‘я майбутнього життя людства, до прав і свобод інших людей; прищеплювати любов до рідного краю, почуття відповідальності за благополуччя нашої держави.

 

 

У 4-Б класі (класний керівник Ракович О.Л.) пройшла тематична виховна година присвячена аварії на Чорнобильській АЕС. Мета заходу полягає в ознайомленні учнів з подіями чорнобильської катастрофи та її наслідками, розвитку інтересу до минулих подій нашої Батьківщини, вихованні почуття відповідальності за свої вчинки.

 

 

 

У 6-А класі (класний керівник Власенко І.В.) пройшал тематична виховна година до Чорнобильської катастрофи 26 квітня1986 рік та її наслідки для України.

 

 

Учні 3-Б класу (класний керівник Глебова- Тополя С.Г.) і 9-А класу (класний керівник Кірюхіна М.В.) відвідали тематичні заходи у бібліотеці присвячені річниці Чорнобильськоїкатастрофи 26 квітня1986 рік та її наслідки для України.

 

У 5-А класі (класний керівник Петренко Т.О.) пройшла тематична виховна година на тему "Чорнобильська катастрофа — техногенна, екологічно-гуманітарна катастрофа, спричинена вибухом і подальшим руйнуванням четвертого енергоблоку Чорнобильської атомної електростанції в ніч на 26 квітня 1986 року, розташованої на території України"

 

 

У 7-А класі пройшла тематична виховна година (класний керівник Бусигіна О.С.) ЧОРНОБИЛЬСЬКІ РОКОВИНИ 26 квітня 2021 року виповниться 35 років з дня найстрашнішої за наслідками катастрофи минулого тисячоліття. Чотири букви – ЧАЕС – стали символом трагедії, яка доторкнулася до мільйонів людей, накрила їх крилом безжалісної радіації, перетворюючи свої жертви в безпомічних людей. Чорнобиль... Чорний біль нашої землі. І скільки б не минуло років, все одно це слово полум’янітиме чорним вогнищем скорботи.

 

 

 

Чорнобиль – незагоєна рана душі української, пекучий біль трагічних сторінок…

У 6-Б класі (класний керівник Волкова Т.В.) проведено тематичну бесіду «Чорнобиль-незагоєна рана України (26.04.1986)».
Важко передати реалії й наслідки тих трагічних подій, однак ми маємо знати й пам’ятати, щоб ніколи не повторювати…
Страшна біда — Чорнобиль — чорна биль.
Тут згусток болю, смутку чорний дзвін.
І кожна згадка, то пекучий біль.
І людських доль гіркий-гіркий полин.
Н. Красоткіна

 

 

 

 

 

У 7-Б класі (класний керівник Чирченко О.І.) пройшла класна година, присвячена річниці Чорнобильської катастрофи.

 

 

26 квітня 1986 сталася найстрашніша катастрофа техногенного характеру - аварія на Чорнобильській атомній електростанції. Ще сотні років прийдешнім поколінням відгукнеться гіркий полин Чорнобиля. Пам'ятаємо. В 5-Б класі (класний керівник Осляк О.В) проведено тематичний урок, присвячений 38 річниці катастрофи. Учні переглядали документальний фільм "16 маловідомих фактів про Чорнобиль", обговорювали наслідки екологічної катастрофи в наслідок аварії.