Дніпровська гімназія № 73 ДМР

 
Правила поведінки здобувачів освіти в закладі освіти

Правила поведінки здобувачів освіти в закладі

 

 

1. Учень приходить до гімназії за 10-15 хв. до початку занять, чистий і охайний. При вході в школу дотримується правил ввічливості, знімає в гардеробі верхній одяг і прямує до місця проведення уроків.

 

2. Йти з гімназії і з території в урочний час дозволяється лише за погодженням та дозволом педагогів. У разі пропуску навчальних занять учень повинен пред'явити класному керівнику довідку від лікаря або заяву від батьків (або особи, яка їх замінює) про причину відсутності на заняттях. Відсутність можлива через хворобу та з поважних причин.

 

3. Учень гімназії приносить необхідні навчальні приладдя, книги, зошити, щоденник. Приходить з підготовленими домашніми завданнями з предметів згідно з розкладом уроків.

 

4. Протягом уроку учні ретельно та уважно виконують завдання учителя, беруть активну участь у навчальній діяльності. Урочний час повинен використовуватись учнями лише для навчальних цілей. За першою вимогою вчителя необхідно пред'являти щоденник. Будь-які записи в щоденнику повинні виконуватись охайно. Після кожного навчального тижня учень надає щоденник на підпис батькам.

 

5. Під час перерв учням не дозволяється: бігати коридорами, сходами, поблизу вікон і в інших місцях, не пристосованих для ігор, штовхати один одного, кидатися предметами і застосовувати фізичну силу для вирішення будь-якої проблеми, вживати непристойні вирази і жести на адресу будь-яких осіб, шуміти, заважати іншим, палити.

 

6. Забороняється здійснювати психологічне, фізичне, економічне насилля, у тому числі із застосуванням засобів електронної комунікацій.

 

7. Учні мають право використовувати мобільні телефони тільки поза уроками і за призначенням.

 

8. Забороняється приносити до гімназії та на її територію з будь-якою метою і використовувати будь-яким способом зброю, вибухові або вогненебезпечні предмети і речовини, спиртні напої, наркотики, інші психотропні речовини та отрути, газові балончики.

 

9. Учні не мають права під час знаходження на території школи та під час шкільних заходів скоювати дії, небезпечні для оточуючих та їх власного життя і здоров'я.

 

10. Час дозвілля  учні   поводяться   так, щоб не осоромити   свою  честь  та гідність, не заплямувати добре ім'я школи.

 

11. Учні бережуть майно, акуратно відносяться як до свого, так і до чужого майна.