Підручники для школи

КЗО "Середня загальноосвітня школа № 73" ДМР

 
Шкільна бібліотека

Цілі й завдання бібліотеки
1.  Сприяння реалізації державної політики в галузі освіти. Втілювати ідеї  Нової української школи.
2.  Популяризація української мови: «Сильна мова – успішна країна»
3. Формування  у дітей критичного мислення, прагнення до самостійної пізнавальної діяльності.
4. Удосконалення навичок читання, усвідомлене сприймання прочитаного; орієнтування в художній, науково-пізнавальній та довідковій літературі, періодичних виданнях для дітей, інформації на електронних носіях.
5. Впровадження інноваційних технологій.
6. Виховання у дітей почуття патріотизму, відданості загальнодержавній справі, зміцнення країни.
7. Формування та збереження фондів бібліотеки.

 

 УВАГА!!!ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!!!

 Дніпро першим в Україні запровадив безкоштовну платформу, на якій розміщено всі шкільні     підручники. Таку ініціативу розробили у КП «Цифрова трансформація та автоматизація інформаційних   процесів міста «єДніпро»» ДМР. За словами директора підприємства Артема Трапезнікова, це надасть   можливість не лише дітям Дніпра, а й всієї країни полегшити навчання онлайн, а в майбутньому і   офлайнДля користування всіма функціями myBook необхідно пройти швидку реєстрацію та створити   свій онлайн-кабінет, вказавши: ПІБ, логін, електронну адресу, школу та клас. Пункти «школа та клас»   потрібні, аби платформа автоматично могла рекомендувати книжки вашого класу або завантажені   бібліотекарем навчального закладу. Адже додавати підручники може як «єДніпро», так і книгарі шкіл.

 Потрапити на платформу можна за посиланням: https://mybook.dniprorada.gov.ua/ 

 

 

 

 

    

 

   

Новини бібліотеки

 04.11.2022.  До Дня української писемності та мови наша школа взяла участь в книжковій акції BOOKSHARING.  Зібрано 53 книги українською мовою для відправки українцям, що вимушено находяться за кордоном. Величезна подяка всім, хто брав участь в вищезазначеній акції.

08.11.2022.   9 листопада – День української  писемності та мови.

Рідна моя мова,

Як без тебе бути?..

Кожне твоє слово –

Воленька розкута.

24.11.2022.  Щорічно в четверту суботу листопада в Україні та світі вшановують пам'ять жертв Голодоморів.

26 листопада 2022 року будуть 90-ті роковини Голодомору 1932-1933 років. Інформаційна кампанія цьогоріч проходитиме під гаслом "Пам'ятаємо. Єднаємося. Переможемо".

Цього року вшанування пам'яті жертв сталінського режиму відбуватиметься під час повномасштабної війни росії проти України. Знову проти українців росіяни застосовують геноцидні практики. Адже росія в цій війні переслідує ту саму мету, що й під час Голодоморів — знищити українську ідентичність і націю. Трагічні події сьогоднішнього дня наочно показують нам всім, що дуже важлива жива пам'ять всіх жертв.

 

01.12.2022.  3 грудня 2022 року виповнюється 300 років з дня народження ГРИГОРІЯ СКОВОРОДИ – видатного українського філософа, просвитителя-гуманіста, поета, педагога.

Григорій Сковорода до самої смерті жив мандрівним життям, дав рідкісний приклад гармонії слова і діла, науки та життя. Він навчав, як жив, а жив, як навчав.

Бібліотека пропонує книжкову виставку, присвячену життю та творчості видатного українця.

 

05.12.2022. До  Міжнародного дня захисту прав людини

Кн.в. «Я маю право»