Дніпровська гімназія № 73 ДМР

 
02 квітня світова спільнота відзначає День поширення інформації про аутизм

02.04.2024
Тематичні години

Щороку 02 квітня світова спільнота відзначає День поширення інформації про аутизм. У цей день, установлений Генеральною Асамблеєю ООН у 2007 році, організовуються освітні заходи, присвячені інформуванню суспільства щодо проблеми аутизму.
У 6-Б класі (класний керівник Волкова Т.В.)проведено тематичний урок «Ми різні, але ми рівні», у ході якого проводилася розʼяснювальна бесіда щодо причин цього розладу, розвінчання міфів про аутизм, перегляд мультиплікаційних фільмів «Петрик і фонтани», «Дивовижні речі трапляються», «Розуміння-синонім людяності» тощо.

Сьогодні у 9-А класі (класний керівник Кірюхіна М.В.) пройшов тематичний виховний захід "Дивовижні речі трапляються" і перегляд мультфільму про аутизм, а також перегляд мультфільмів до акції "Одягни синє"

 

 

Тематичні години відбулись у 3-А (класний керівник Фролова М.В.), 6-В класі

 

 

У 5-Б класі (класний керівник Осляк О.В) проведено тематичний урок "Ми різні", у ході якого проводилася беседа щодо поширення інформації про аутизм. Учні переглядали мультиплікаційні фільми " Петрик і фонтани" та "Дивовижні речі трапляються"

Також тематичний виховний захід пройшов у 6-А класі (Власенко І.В.)